Klubová výstava Mladá Boleslav

05.09.2009 20:49

Rozhodčí: M. Maršálová (CZ)

PSI  Neoficiální výsledky:    
  Třída dorostu    
75 PERRY OD KOPCE ZEBÍNA   VN1
O: Ch. Ax Dagbej M: Jch. Lynette od Půlnočního slunce
Ch: Trýzubská Gabriela Maj: Trýzubská Gabriela
  Třída mladých    
76 ALFRED Z HOLEČKOVÝCH SADŮ   nemoc
O: Flasch od Kopce Zebína M: Ailin z Bítovského ranče
Ch: Dvořáková Jana, Ing. Maj: Klozarová Yvona
77 ALÍK Z HOLEČKOVÝCH SADŮ   nemoc
O: Flasch od Kopce Zebína M: Ailin z Bítovského ranče
Ch: Dvořáková Jana, Ing. Maj: Dvořáková Eva, MUDr.
78 ARNNY ARTEP MORAVIA   VD2
O: Dennis Bosčert M: Miss Krásná fanfára
Ch: Navrátilová Petra Maj: Mojžíšová Katarína
79 BUDDY WANYOWA   VD3
O: Orlando Cabanterra M: Chanel od Půlnočního slunce
Ch: Váňová Jana Maj: Janura Josef, Ing.
80 JUMPING JACK FLASH KC´S   VD1
O: Ch. KC´S Repeater M: Renea´s Earl´s Pearle
Ch: Bogholmn Karen Maj: Trýzubská Gabriela
81 ORSON OD PŮLNOČNÍHO SLUNCE   neposouzen
O: Hooper od Půlnočního slunce M: Jahzara od Půlnočního slunce
Ch: Kolářová Karla Maj: Sichel Julietta, PhDr.
  Mezitřída    
82 GOLDEN JACK SPARROW JABO´S   V1, CAC
O: Ch. Jabo´s Jack of Hearts M: Ch. Jabo´s Wings to Fly
Ch: Hopkins Helen Maj: Kolářová Karla
83 HERO BADY - RON   V2, res. CAC
O: Bivoj Bosčert M: Eleonor Bady - Ron
Ch: Vašická Dagmar Maj: Prokelová Veronika
  Třída otevřená    
84 ALTAMIR WANYOWA   V1, CAC
O: Cabanterra Orlando M: Chanel od Půlnočního slunce
Ch: Váňová Jana Maj: Šulcová Markéta
85 HOOPER OD PŮLNOČNÍHO SLUNCE   VD2
O: Oelandica´s Impresario M: Bertasso Echeveria
Ch: Kolářová Karla Maj: Kolářová Karla
108 BUNYSEK z Kamenné ulice   VD3
O: Flash od Kopce Zebína M: Halice z Lejancu
Ch: Rouseková Eva, MVDr.  Maj: Rouseková Eva, MVDr
  Třída vítězů    
86 AX DAGBEJ CH.  

V1, CAC,  Klubový vítěz

O: Ich. Dennis Bosčert M: Ch. Calymera of Beacon Hill
Ch: Kučerová Iveta Maj: Olšovská Klaudia
87 LEE PEPEE OD PŮLNOČNÍHO SLUNCE CH.   V2, res. CAC
O: Kennedy´s Western Legend M: Bertasso Echeveria
Ch: Kolářová Karla Maj: Vedrová Jitka
  Třída veteránů    
88 BORN IN THE USA   V2
O: Franci Admiral Dandee M: Rhapsody´s Peggy Sue
Ch: Ó Philana Goodson, Jett, USA Maj: Růžičková Jarmila
89 DENNIS BOSČERT ICH.   V1
O: Noell´s Blackwater Game-O-Chance M: Ich. Bret Hanapa
Ch: Kuklová Taťána Maj: Kučerová Iveta
FENY      
  Třída baby    
90 GWEN Z KAMENNÉ ULICE   VN1
O: Flasch od Kopce Zebína M: Hallice z Lejancu
Ch: Rouseková Eva, MVDr. Maj: Rouseková Eva, MVDr.
  Třída dorostu    
91 AVRIL Z VIKILUXU   VN1
O: Damián Cherí pod Měndou M: Mary z Lejancu
Ch: Syřínková Blanka Maj: Berná Daniela
  Třída mladých    
92 AKIRA Z HOLEČKOVÝCH SADŮ   D
O: Flasch od Kopce Zebína M: Ailin z Bítovského ranče
Ch: Dvořáková Jana, ing. Maj: Dvořáková Anna
93 CITRONÁDA KRÁSNÁ FANFÁRA   VD4
O: Very French Boston du Grad Fresnoy M: Irokola Krásná fanfára
Ch: Foitová Zdeňka Maj: Franěk Pavel
94 FATYMA Z KAMENNÉ ULICE   V2
O: Archer Insurance Bohemia M: Brainy z Laderova
Ch: Rouseková Eva, MVDr., Maj: Rouseková Eva, MVDr.
95 PHOEBE OD PŮLNOČNÍHO SLUNCE   V1, CAJC
O: Ch. Corral od Půlnočního slunce M: Bertasso Echeveria
Ch: Kolářová Karla Maj: Kolářová Karla
96 VICTORY LANE GUARDIAN ANGEL   V3
O: TO-Sa´s Walker to Victory Lane M: Ch. Cabanterra Vicenza
Ch: Garrandt Clauda a Manfred Maj: Procházková Marta, Bc
  Mezitřída    
97 ANASTASIA JORDÁNSKÝ DIAMANT   V2
O: Brisk z Laderova M: Amálka z Mírové ulice
Ch: Vacková Ludmila, MVDr. Maj: Vacková Ludmila, MVDr.
98 BLACK-EYE DAGBEJ   V1 bez titulu
O: Ich. Dennis Bosčert M: Ch. Calymera of Beacon Hill
Ch: Kučerová Iveta Maj: Kučerová Iveta
99 BONETTA DVORNÁ LIPA   V3
O: Ich. Archer Insurance Bohemica M: Ch. Chiara od Půlnočního slunce
Ch: Szalay Karol Maj: Trýzubská Gabriela
  Třída otevřená    
100 AILIN Z BÍTOVSKÉHO RANČE   D
O: Fanánek Krásná fanfára M: Amanda ze Stanovického ráje
Ch: Tošenovský Radim., Ing. Maj: Dvořáková Jana, ing.
101 AMÁLKA Z MÍROVÉ ULICE   V2, res. CAC
O: Archer Insurance Bohemica M: Bacardi Cvalen
Ch: Brandejs Jaroslav Maj: Vacková Ludmila, MVDr.
102 ANNABELL NOVA FANFARA   V3
O: Kennedy´s Boy Krásná fanfára M: Princess Annabelle of Wisconsin´s Witte
Ch: Foit Jan, JUDr. Maj: Suchánek Oldřich, Ing.
103 LYNETTE OD PŮLNOČNÍHO SLUNCE JCH.  

V1, CAC, Klubový vítěz

O: Ch. Kennedy´s Western Legend M: Bertasso Echeveria
Ch: Kolářová Karla Maj: Trýzubská Gabriela
104 YUM - YUM KRÁSNÁ FANFÁRA   V4
O: Prince William of Chicagos Beauties M: Ice Cream Krásná fanfára
Ch: Foitová Zdeňka Maj: Jakubíková Jitka
  Třída vítězů    
105 EMILI OD KOPCE ZEBÍNA   V1, CAC
O: Doakaras Razz Ma Tazz M: Fergie od Finista
Ch: Trýzubská Gabriela Maj: Trýzubská Gabriela
  Třída veteránů    
106 ÁGNES KARI - PŘÍLEPY   V2
O: Clermont Kolinea M: Ich. Benži Im - Ka
Ch: Hieslová Romana Maj: Trýzubská Gabriela
107 BILBERRY OD PŮLNOČNÍHO SLUNCE   V1
O: Ch. Ny´s High Roller of Rodonna M: Ch. Angel Sheena od Půlnočního slunce
Ch: Kolářová Karla Maj: Kolářová Karla

Klubová výstava Mladá Boleslav 5. 9. 2009